Zasloužené vítězství patnáctky nad Českými Budějovicemi

Výborné utkání v němž nakonec jasně zvítězili starší žáci nad Budějovicemi.
24. kolo, sobota 19. 5. 2018, 11:00

SK Dynamo Č. Budějovice

4:1
2:0

branky FC HK:  21' Schober Ludvík Jan Václav 48' Včelák Matyáš 30'  55' Schmoranz Filip

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Houdek Kevin, Slivka Matyáš, Samek Daniel, Semerák Jakub - Zengler Radim (50' Kruml Lukáš), Hypšman Daniel (35' Boniš Tadeáš), Včelák Matyáš (50' Bednář Marek), Schmoranz Filip (60' Palma Michal) - Ludvík Jan, Schober Václav (35' Šrejber Matěj)

Ladislav Brož, trenér FC Hradec králové U15: Utkání mělo velmi dobré parametry z obou stran, soupeř se prezentoval vysokou kvalitou. V 1. a 2. minutě jsme měli 2 tutovky, které neproměnili Schmoranz a Ludvík. Ve 13. minutě měli šanci hosté, tu jim zlikvidoval Strnad. Ve 21. minutě se prosadil Schober, který nás po skvělé kličce poslal do vedení. Ve 28. minutě měl loženku Ludvík, ale nastřelil pouze brankaře. Ludvík zvýšil na 2 : 0 dorážkou, po přihrávce Hypšmana. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ve 40. minutě v šanci střílel Zengler nad, ve 42. minutě šel Boniš ze strany sám na branku, dává vedle, z následného protiútoku se dostali do šance hosté, také nedali. Uklidnění přinesl Včelák, který ve 48. minutě zvýšil na 3 : 0 po přihrávce Šrejbera, na 4 : 0 zvýšil v 55. minutě krásným lobem Schmoranz. Hosté snížili střelou z dálky v 66. minutě. Naše vítězství nad kvalitním soupeřem bylo naprosto zasloužené.