15.kolo, neděle 31. 3. 2019, 10:00

RMSK Cidlina

14:3
1:1, 7:2, 6:0

28´ Cobl, 36´ Sehnoutka, 37´ Ponikelský (Sehnoutka), 39´ Halama (Cobl), 42´ Kameník (Cobl), 49´ Baťka (pen.), 53´ Kaczmarek (Kameník), 59´ Cobl, 62´ Kameník (Sehnoutka), 71´ Ponikelský, 73´ Kameník, 76´ Ponikelský, 83´ Sehnoutka (Halama), 89´ Meduna

FC Hradec Králové: Vik Filip (30' Jeřábek Michal, 60' Svoboda Oliver) - Baťka Petr Jan, Pěnkava Patrik (45' Cobl Josef) - Meduna Tobiáš (45' Machač Jan), Ponikelský Štěpán, Kameník František (45' Prchlík Matěj) - Kaczmarek Kacper Filip, Halama Martin (45' Sehnoutka Štěpán)

Komentář, Pavel Koblása - trenér: Dnes jsme opět sehráli MU proti o rok staršímu soupeři. V první třetině jsme byli schopni držet míč, ale nedařilo se nám dostávat do zakončení a naše snahy většinou končily před vápnem soupeře. V této fázi hry nám scházelo větší nasazení a přímočarost. Soupeř, který se většinou snažil hrozit z brejků nás pak zaslouženě potrestal ze standardní situace a ujal se vedení. My jsme do konce třetiny ještě dokázali srovnat na 1:1 povedenou dalekonosnou střelou. Ve druhé třetině jsme se pak dokázali mnohem lépe prosadit ve vápně a zcela zaslouženě se nám podařilo navýšit vedení na rozdíl 5 branek. Průběh třetí třetiny byl pak už jasně v naší režii a zaslouženě jsme si došli pro výrazné vítězství. Pochvala pro celý tým za předvedený výkon. Třetiny: 1:1, 7:2, 6:0