FK VIAGEM Ústí nad Labem

0:3
0:0
FC Hradec Králové: Veselý Dominik, Zawada Filip, Baloun Vojtěch, Podsadlo Štěpán - Hátle David (54' Kozel Tomáš), Dostál Jan (54' Janečka Kryštof) - Zbořil Matyáš, Velinský Adam (78' Doleček Ondřej), Lihařík Vojtěch (68' Jelínek Jonáš) - Hlaváč Martin

První poločas byl herně celkem vyrovnaný, ale soupeř byl nebezpečnější v ofenzivní části, kde si dokázal vypracovat dvě slibné šance. Druhý poločas vyzněl jednoznačně pro soupeře, který působil fotbalověji. My naopak sice běhali, ale převážně bez míče, měli jsme velké množství nevynucených ztrát, prohrávali osobní souboje a proto se logicky nedostali do hry. V 54´ šel soupeř do vedení, kdy po faulu ve vápně proměnil pokutový kop. V 65´Ústí zvýšilo po rozehraném rohovém kopu. Sice jsme se snažili o zvrat, ale herně jsme na něj bohužel neměli. V 83´ soupeř pečetil na konečných 0:3.