FC Hradec Králové U18 - FK Pardubice 3:1

14. 10. 2018   |   ŠárkaŠ
V derby jsme nezklamali ....
10. kolo, neděle 14. 10. 2018, 10:00

FC Hradec Králové

FK Pardubice

3:1
0:1

34´Polívka, 54´Šrejber, 60´Ansorge, 72´Martinec

FC Hradec Králové: Červenka - Zámečník (82´Novák), Kiec, Novotný Podsadlo - Martinec, Štipák, Zbořil (82´Doležal), Hruška (46´Šrejber), Lihařík - Ansorge (75´Šaněk)
FK Pardubice: Vyhnánek - Dastych, Lebiš (46´Řezníček), Boura, Sychra, Balog (69´Kulhánek), Polívka (65´Flídr), Kopecký, Pitter (75´Magušín), Suchochleb, Formáček


Reportáž

David Homoláč : Do derby proti Pardubicím jsme chtěli vstoupit aktivně a diktovat tempo hry. Pardubice ovšem hráli kvalitně na míči, kombinovali a hlavně "chtěly". My se nedokázali dostat do hry, ztráceli míče a bylo tam málo pohybu. Poločas jsme zaslouženě prohráli, když soupeř skóroval z rychlého brejku po našem rohovém kopu, kdy jsme nepochopitelně vyklidili pozice na odraženém míči. Po důrazné domluvě v poločasové přestávce jsme se "probrali", střídající Šrejber vnesl do hry více přímočarosti a rychlosti. Přežili jsme tutovku soupeře a tam se utkání zlomilo. Od tohoto momentu jsme opanovali dění na hřišti, hráli v pohybu, rychlosti a hlavně přesně na míči. Zaslouženě jsme vývoj utkání otočili třemi brankami ve svůj prospěch a utkání dovedli do vítězného konce.

Ohlasy

FK Pardubice: Herně vyrovnaný první poločas jsme dokázali vyjádřit brankou Polívky po odvráceném rohovém kopu domácích a přihrávce Sychry. Druhý poločas začal naší velkou šancí, když Balog z hranice malého vápna trefil pouze domácího gólmana. Od tohoto okamžiku domácí převzali otěže utkání a po našich chybách v obranné činnosti obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Erik Prekop: Nikdo to nepodcenil, odmakali jsme to

Rozhovory

Zdenko Frťala: Jsme spokojeni s výsledkem a prvním poločasem

Reportáž

Votroci porazili Chrudim góly v první půli