FC Hradec Králové U18 - FK Olympia HK - Kratonohy 3:0

3. kolo, středa 22. 8. 2018, 14:30

FK Olympia

3:0
3:0

2´Štipák (PK), 14´Doležal, 44´Novotný

FC Hradec Králové: Bleha - Neumann (59´Zámečník F.), Kiec, Poláček, Novotný - Martinec, Zbořil (46´Hruška), Štipák, Doležal (69´Šaněk), Podsadlo (83´Zámečník P.) - Ansorge (69´Šrejber)
FK Olympia: Nohejl (46´Jákl) - Tuček, Mates, Krotil, Kuneš (11´Jánský), Studýnka, Netík, Houdek, Neradílek, Mikunda (46´Obrmajer), Zapletal

David Homoláč: Do derby s Olympií jsme chtěli vstoupit agresivně, presovat ve vysokém postavení a nutit soupeře k chybám a ztrátám v přechodové fázi. Tento záměr nám vyšel a už ve 2. minutě jsme se po faulu na Podsadla a následnému pokutovému kopu dostali do rychlého vedení. Ve 13. minutě jsme navýšili vedení, když se trefil Doležal po asistenci Podsadla.. Pokračovali jsme ve vysokém napadání a 43. minutě navýšili vedení na 3:0, kdy Poláček dobře vrátil centr na druhou stranu branky a osamocený Novotný skóroval.Několik šancí jsme ještě neproměnili. Druhý poločas už příliš dobrého fotbalu nepřinesl. Pod dojmem jasného vedení naše hra upadla do průměru, hrálo se zdlouhavě a pomalu.