I přes zlepšený výkon starší žáci v utkání s Boleslaví nebodovali.

1:2
0:2

branky: 44' Horák (Lexman) - 12', 20'

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Černý Daniel, Fejgl Tomáš, Benedikt Matouš (35' Blažek Vojtěch), Kareš Tomáš (35' Rubák Matěj) - Tobiška Ondřej (35' Lexman Petr, 50' Dymák Lukáš), Chudý Petr (50' Lexman Petr), Machačka Šimon (50' Binar Adam, 45' Hampl Matěj), Hampl Matěj (45' Hrnčíř Vojtěch) - Hartman Maxim (35' Tobiška Ondřej), Kosejk Filip (35' Horák Štěpán)

Martin ŠtěpánV dalším utkání jsme měli velmi dobrý vstup do zápasu. Soupeře jsme přehrávali kombinační hrou, dobře jsme dostupovali souboje a dařilo se nám i v osobních soubojích 1:1. Ve 12´ jsme udělali chybu v rozehrávce. Špatné převzetí míče a bylo to 0:1. Od této chvíle jsme začali kupit chyby, prohrávali osobní souboje a všude byli pozdě. Až na konci poločasu jsme se dokázali zmátořit a soupeře zatlačit. To už to bylo 0:2, protože mladoboleslavští potrestali naši další chybu. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně. Celou dobu jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale z několika šancí jsme dali jenom jeden gól. Stále nás sráží to samé, uděláme chybu a potom se z toho nedokážeme vzpamatovat. Za druhý poločas bychom si minimálně bod zasloužili. Důležité je, že naše výkony se postupně zlepšují a počet chyb v jednom utkání se také snižuje, nicméně musíme být schopní lépe reagovat na nepříznivý vývoj utkání.