Patnáctka rozhodla v penaltovém rozstřelu

Starší žáci získali dva body z utkání s Mladou Boleslaví.

2:1pen
1:1 (1:1) pk 3:1

branka: Pospíšil

FC Hradec Králové: Rutsch Jakub - Jedlička David, Musil Matěj, Veselý Štěpán, Kutík Daniel - Tomek Adrian Tomáš (35' Kalina David), Kalina David (35' Chudý Petr), Konečný Jakub (35' Pospíšil David), Holub Denis (35' Kareš Tomáš) - Jurčenko David (57' Kosejk Filip), Pospíšil David (35' Konečný Jakub)

Ladislav Brož: Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř a od začátku jsme si vytvořili územní převahu, kterou jsme potvrdili brankou v 11. minutě, kdy se po pěkné přihrávce Matěje Musila prosadil David Pospíšil - 1 : 0. Až do konce poločasu jsme si převahu udrželi, soupeř se snažil hrát na rychlé brejky. Bohužel jsme občas zapomínali na důslednost v bránění, která vyústila ve vlastní branku, kterou jsme si dali v samém závěru poločasu. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny v sestavě, věřili jsme ve zlepšení. Opak byl však pravdou, prakticky celý druhý poločas byl soupeř lepší, vytvořil si tři dobré příležitosti, které jim však zmařil výborný "Popki" Rutsch. My jsme si žádnou šanci nevytvořili a tak utkání dospělo do penaltové loterie, kde opět úřadoval "Popki", který dvě penalty chytil, díky čemuž jsme si připsali 2 body. S tímto výkonem rozhodně nemůžeme být spokojeni.