24. kolo, neděle 8. 5. 2022, 12:15

FK Dukla Praha

3:1
1:1

STŘELCI:33. Kulič Marek, 54. Kaczmarek Filip, 58. Málek David - 24. Blecha Filip

Novotný Ondřej, Polák Matěj, Novák Dominik, Machala Ondřej (53. min Karel Jiří), Sejkora Dominik, Kijonka Matyáš (84. min Karmín Dan), Rejman Denis, Moravčík Šimon, Málek David (72. min Hejcman Adam), Kulič Marek [K], Kaczmarek Filip (84. min Šťastný Matěj)

Vítězství nad Duklou si ceníme. Hrál se kvalitní fotbal z obou stran. Oba týmy se snažili o kombinační hru plnou pohybu. Hosté se ujali vedení po kombinační akci, při které jsme propadli ve středu hřiště. Nám se nepodařilo vyrovnat po dvou vyložených šancích. Dočkali jsme se ve 38. minutě, kdy se za vápnem opřel do míče Kulič - 1:1. Druhý poločas jsme byli lepší. V 55. minutě se po centru Poláka prosadil v obtížném souboji Kaczmarek. Na konečných 3:1 stanovil skóre Málek po výborné kombinaci na levé straně a přesné přihrávce Sejkory.