FC Hradec Králové U18 - FK Dukla Praha 3:3

9. 11. 2018   |   ŠárkaŠ
Po penaltách opět bez bodu navíc ...
14. kolo, pátek 9. 11. 2018, 10:00

FC Hradec Králové

FK Dukla Praha

3:4pen
2:2

2´Zbořil, 3´Kubeš, 28´Kiec, 33´Novotný, 77´Ansorge, 86´Hrubeš

FC Hradec Králové: Červenka - Zámečník (82´Novák), Kiec, Poláček, Podsadlo - Martinec, Zbořil (82´Doležal), Novotný, Štipák (59´Hruška), Lihařík (59´Šaněk) - Ansorge
FK Dukla Praha: Trávníček - Matoušek, Březina, Ferreira, Mládek (57´Vilímek), Hrubeš, Kubeš, Bican (68´Ludvíček), Zakharchenko, Jeřábek, Novotný (55´Kozel)


Reportáž

David Homoláč: Připravovali jsme se na herní styl Dukly a ve 2´ se nám po zisku ve středu pole a rychlém brejku podařilo vstřelit úvodní branku, ale vzápětí jsme inkasovali po nedorozumění ve vlastním pokutovém území. Dukla byla opticky lepší, měla míč víc ve svém držení a slušně kombinovala. Nám kombinace vázla, lehko a brzy jsme ztráceli míč, ale soupeře jsme do šancí nepustili. Ve 27´ jsme se po rohovém kopu dokázali prosadit a ujali se vedení. O tři minuty později jsme však znovu inkasovali po dlouhém nákopu soupeře za naši obranu. Ve druhém poločase jsme se herně zlepšili a v 76´ se prosadil Ansorge a opět jsme vedli. Stejný hráč měl o pět minut později možnost utkání definitivně rozhodnout, bohužel nedal a jak to bývá přišel trest. Pět minut před koncem jsme ztratili míč na vlastní polovině, přišel centr a Dukla vyrovnala. V pokutových kopech byli úspěšnější hosté.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Erik Prekop: Nikdo to nepodcenil, odmakali jsme to

Rozhovory

Zdenko Frťala: Jsme spokojeni s výsledkem a prvním poločasem

Reportáž

Votroci porazili Chrudim góly v první půli