přát., sobota 9. 2. 2019, 14:00

FC Viktoria Plzeň

2:2
0:2

83´ Vítek, 87´Ansorge

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip, Hátle David, Novotný Marek, Podsadlo Štěpán - Štipák Jakub - Martinec Vojtěch, Zbořil Matyáš, Ansorge Jan - Vítek Marek

David Homoláč: Proti Plzni jsme nedokázali herně navázat na předešlé dvě utkání. Hosté byli pohyblivější a drželi tempo hry ve svých rukou. Vytvářeli jsme moc nevynucených chyb, hlavně v rozehrávce, chyběl nám větší pohyb a agresivita při dostupování hráčů soupeře a proto jsme v poločase zaslouženě prohrávali 0:2. Druhý poločas byl o něco lepší, herně jsme se zvedli, ale soupeř nám toho moc nedovolil. V závěru se nám povedlo dovést utkání alespoň do remízy, když se v 83´ po špatné rozehrávce soupeře prosadil v samostatném nájezdu Vítek a v 87´ vyrovnal pěknou střelou Ansorge po asistenci Martince. Do dalších utkání se musíme zlepšit a hrát s větším sebevědomím.