1:2
0:2

63´Veselý

Čábelka Marek - Zámečník Filip, Kiec Martin, Hátle David, Podsadlo Štěpán (87' Dostál Jan) - Štipák Jakub - Jelínek Jonáš (59' Lihařík Vojtěch), Veselý Dominik, Kozel Tomáš (59' Velinský Adam), Březák Filip - Kedroń Adam

Leaderovi soutěže jsme byli víc než zdatným soupeřem, utkání bylo až do konce dramatické a mohlo skončit jakýmkoli výsledkem. Přesto si Liberec odváží 3 body, v celkovém kontextu byl mírně lepší. Vědomy si kvality soupeře jsme vstoupili do utkání poněkud ustrašeně, měli hodně nevynucených ztrát a soupeř nás už v 5´ potrestal- 0:1. V úvodní dvacetiminutovce jsme tahali za kratší konec, vázla kombinace, nedařil se přechod do útočné fáze a v 20´ jsme opět inkasovali do špatně dohrané standardní situaci. Do konce poločasu se obraz hry nezměnil. Druhý poločas byl mnohem lepší, oživili jsme hru dvěma střídáními a začali mít mírně navrch. V 63´se nám povedlo snížit Veselým po asistenci Kedroně, dařil se nám přechod do protiútoku a zlepšila se kombinace a držení míče. Vypracovali jsme si několik náznaků, ale nepodařili se nám je dotáhnout. Na druhé straně nás podržel Čábelka při šancích soupeře a tak se skóre už nezměnilo.