Patnáctka ztratila dobře rozehraný zápas

19. 11. 2018   |   esebo
Ani tříbrankové vedení nestačilo starším žákům k zisku bodů v utkání s Libercem.
3. kolo, neděle 18. 11. 2018, 12:00

FC Slovan Liberec

3:4
2:0

branky: 6' Jurčenko David  33' Konečný Jakub 46' Jurčenko David

FC Hradec Králové: Vlk Pavel - Kalina David, Musil Matěj, Veselý Štěpán, Holub Denis - Tomek Adrian Tomáš (35' Holík Filip), Chudý Petr, Pospíšil David, Kutík Daniel - Jurčenko David, Konečný Jakub

Ladislav BrožDo utkání jsme vstoupili špatně, hned ve 2. minutě jsme poslali hráče soupeře samotného na branku, Pavel Vlk však zachránil. Již v 5. minutě jsme se dostali do vedení, když samostatný nájezd proměnil David Jurčenko. Ve 32. minutě jsme zvýšili na 2 : 0, dobrou přihrávku Davida Pospíšila krásným lobem zakončil Jakub Konečný. Ve 34. minutě jsme mohli své vedení ještě navýšit, když pěknou kolmicí Petr Chudý našel Davida Jurčenka, jeho střelu však hostující brankař s pomocí tyče vyrazil. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět špatně, několikanásobnou šanci hostí opět ve 38. minutě vyřešil Pavel Vlk, další šanci si hosté vytvořili ve 40. minutě. Ve 44. minutě šel David Pospíšil sám na brankaře, nedává. Ve 45. minutě jsme se dostali do tříbrankového vedení, když David Jurčenko potrestal chybu hostujícího brankaře. V tuto chvíli se zdálo, že o osudu utkání je rozhodnuto, opak však byl pravdou !!!. Mezi 50. - 53. minutou jsme 3 x inkasovali a bylo vyrovnáno ! Naše hra se totálně rozpadla a v 60. minutě jsme zaslouženě inkasovali počtvrté. Názorný příklad jak lehkomyslně ztratit výborně rozehraný zápas