4:1
0:0

Branky: 49' Buriánek, 77' Boniš, 86' a 90' Hodač

Strnad - Holovatskyi - Hypšman - Buriánek - Musil (81' Kudrnáč) - Šimon - Ludvík - Semerák (68' Blažek) - Hodač - Hruška (68' Šichan) - Boniš

Prvních 20 minut derby s Hradeckou Slavií jsme soupeře prakticky nepustili z vlastní poloviny hřiště. Dobře jsme drželi balón a dostávali se, zejména po centrech ze stran do dobrých příležitostí. Stoprocentní šanci měl Boniš, který se ocitl po centru Holovatskeho sám za obranou, ale branku vysoko přestřelil. Velký tlak však soupeř ustál a po zbytek poločasu už jsme takovou převahu neměli. Naopak se hosté častěji dostávali do blízkosti naší branky, a tak musel předvést skvělý zákrok brankář Strnad, aby vytěsnil hlavičku z hranice malého vápna a zachránil nerozhodný stav.

Druhý poločas jsme byli více na polovině soupeře, ale měli jsme problém si vytvořit velké šance. Do vedení jsme šli až po dobře zahraném rohovém kopu, ze kterého se hlavou prosadil Buriánek. Zanedlouho Slavia bohužel srovnala skóre, taktéž hlavou ze standardní situace. Utkání jsme naštěstí zvládli v závěru, kdy nejprve individuální akcí potrestal Boniš chybu obránce a rozhodl o našem vítězství. Otevřenou obranu hostů jsme poté překonali ještě dvakrát a pojistili tak výhru 4:1.