6:1
3:1, 3:0

3´ Hronek

AC Sparta Praha: Svoboda Oliver - Machač Jan (40' Svatoš Adam), Patrik Pěnkava (40' Chýlek Adam), Baťka Petr Jan (40' Pšenička Vojtěch), Meduna Tobiáš (40' Cobl Josef) - Hronek Alexandr (40' Prchlík Matěj), Ponikelský Štěpán, Drbohlav Tomáš (40' Luboš Dyčka), Zimmerman Tomáš (40' Halama Martin) - Gazsi Sebastián (40' Sehnoutka Štěpán), Rychtář Tomáš (40' Zima Adam)

Vstup do zápasu jsme neměli špatný, ujali jsme se vedení a snažili jsme se být aktivní. Postupem času však začínal přebírat inciativu soupeř a zaslouženě do poločasu 3 brankami otočil stav zápasu. Ve druhém poločase pak byl k vidění podobný obrázek, kdy měl soupeř více ze hry. Z naší strany to dnes bylo málo hlavně v přechodové fázi, kdy jsme nepodrželi míč, chyběla nám nabídka bez míče a často jsme chybovali. Na druhou stranu je potřeba uznat kvalitu soupeře, který nám to svým rychlým napadáním znepříjemňoval a dostával nás neustále pod tlak. Stále je to pro nás však začátek na velkém hřišti, takže se musíme poučit z věci které se nám dnes nedařili a do příště na nich zapracovat. Poločasy 3:1, 3:0