3:2
0:1

Branky: 73´Horák, 82´Hájek, 90´Ptáček

FC Hradec Králové: Brát Jakub - Mahr Jan (81' Hlaváč Martin), Kiec Martin (76' Hájek Lukáš), Ptáček Michael, Horák Daniel - Štěrba Jakub - Rybczuk Aleš (45' Kosař Jakub), Samko Denny, Kejř Marek, Doležal David - Rajnoch Marek

Jakub Drapač: První poločas jsme odehráli zbytečně nervózně. I přesto jsme si hned v úvodu vypracovali dvě šance, Horák však byl v ofsajdu a Rajnochova hlavička skončila v rukavicích gólmana. Z následné první příležitosti se Příbrami podařilo skórovat v 9.minutě. V 16.minutě nás při další šanci Příbrami podržel Brát. Ve 31.minutě se do největší gólové příležitosti prvního poločasu dostává Rybczuk, kdy zcela sám postupuje na gólmana, nedává. Do konce poločasu se ještě do dvou příležitostí dostává Rajnoch, ale bez gólového efektu. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, hned v úvodu Kosař trefuje břevno. I v dalších minutách si vytváříme dobré šance, vytoužený vyrovnávací gól nepřichází a tak přichází studená sprcha v 66.minutě po špatné domluvě v obraně - 0:2. Nás to ale nepoložilo, kontaktní gól se nám daří dát v 73. minutě Horákem. V 83. minutě se prosazuje Hájek a vyrovnává na 2:2. V heroickém závěru utkání otáčí Ptáček průběžný stav na 3:2 a tento stav zůstal i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Jsme rádi, že kluky nepříznivý stav nepoložil, dokázali se psychicky zvednout a vítězství urvat na svoji stranu. Děkujeme za podporu všem přítomným.