FC Hradec Králové5:17

přát., sobota 17. 8. 2019, 12:15

5:17
3:7,1:4,1:6

1´Václavík (Tománek), 2´Thiele (Václavík), 11´Polák, 17´Thiele, 23´Thiele, 28´Václavík (Mareš), 30´Peterko (Václavík), 43´Förster (Polák), 45´Polák (Förster), 53´Förster (Polák), 57´Václavík (Kopčil), 62´Förster (Peterko), 67´Mareš (Peterko), 69´Förster (Polák), 71´Polák (Mareš), 76´Václavík (Mráček), 83´Polák (Mareš)

FC Hradec Králové: Moucha Jan (45' Školník Milan) - Čermák Tobiáš, Poděbradský Tomáš (45' Mareš Štěpán) - Václavík Daniel (45' Kopčil Jiří), Peterko Tymon (45' Mráček Ondřej), Förster Lukáš, Tománek Vojtěch (45' Turek Pavel) - Thiele Antonín (45' Polák Vojtěch)

Komentář: Po soustředění nás prověřil agresivní a rychlý soupeř. Podařil se nám velice dobrý vstup, ale bohužel během pár minut jsme si nechali vzít vedení 2:0 po laciných chybách. Do konce první třetiny se nám podařilo výsledek otočit a stále přidávat na tempu. Od druhé třetiny našemu kvalitnímu výkonu soupeř již tolik nestačil, ale i tak byl velice nepříjemný v osobních soubojích. Opět jsme dokázali vstřelit hodně branek, za což jsme velice rádi, na druhou stranu v obranné fázi potřebujeme zapracovat na větší kompaktnosti, protože lepší soupeř by nás potrestal vícekrát. Dobrým poznatkem bylo, jak si kluci s utkáním poradili po fyzické stránce ihned po náročném soustředění.