Starší žáci zaslouženě vyhráli na Spartě

Díky výbornému pohybu, klidu na míči a individuálním výkonům čtrnáctka Spartu zaslouženě přehrála.
přát., neděle 4. 3. 2018, 11:45

AC Sparta Praha

2:6
1:1

branky: 19' Pospíšil David, 46' Kalina David, 51' Jurčenko David, 54' Jurčenko David, 61' Jurčenko David, 66' Chudý Petr

FC Hradec Králové: Vlk Pavel (35' Rutsch Jakub) - Šichan Petr, Musil Matěj, Veselý Štěpán, Holub Denis - Krotil Štěpán, Chudý Petr, Kalina David (35' Pospíšil David), Tomek Adrian Tomáš (35' Kalina David) - Pospíšil David (35' Jurčenko David), Konečný Jakub

Hodnocení, Martin Štěpán, trenér FC Hradec Králové U14: Včera jsme odehráli skvělé utkání. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, ale dvě slibné příležitosti jsme nevyužili. Na třetí pokus už jsme šli do vedení, když se prosadil Pospíšil. V těchto chvílích jsme soupeře přehrávali a naše vedení bylo naprosto zasloužené. Trochu jsme upustili z naší aktivní hry. Přestože jsme měli míč více v držení, tak se hra odehrávala spíše na naší polovině. Nedařily se nám průnikové nahrávky, kterými bychom překonali presing soupeře. Po zahrávání rohového kopu jsme nesmyslným faulem ve vápně Sparťanům darovali vyrovnání. Následně jsme přežili samostatný nájezd po propadnutí míče rovnou z výkopu. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme hrát stejně, ale o něco efektivněji. To se nám dařilo a vypracovali jsme si dvě gólovky, ale bez úspěchu. Místo toho abychom vedli, tak jsme soupeři darovali vedení. Po nepřesné přihrávce šel nikým nehlídaný soupeřův útočník sám na branku 2:1. Po celou dobu jsme byli lepším týmem a tato chyba nás ještě více nakopla. Nejprve jsme si pomohli standardní situací a poté jsme v rozmezí patnácti minut zaslouženě přidali další čtyři góly. Celé střetnutí jsme udávali dění na hřišti. Díky výbornému pohybu, klidu na míči a individuálním výkonům jsme Spartu zaslouženě přehráli. Hráči zaslouží pochvalu!!