0:2
0:1

STŘELCI:30. Karmín Dan, 90. Kijonka Matyáš

Novotný Ondřej, Polák Matěj, Novák Dominik, Karel Jiří, Sejkora Dominik, Kijonka Matyáš, Rejman Denis, Moravčík Šimon (85. min Hejcman Adam), Málek David (69. min Metlický David), Karmín Dan (80. min Šťastný Matěj), Kulič Marek [K]

Těžké utkání, kdy se domácí prezentovali dobrým výkonem se snahou o vysoký presink. Prokázali jsme slušnou kvalitu v přechodové fázi, dokázali jsme se dostat z presinkových situací a sami hrozit z rychlých přechodů do ofenzívy. Vypracovali jsme si dostatek vyložených šancí, ale ujala se jen ta ve 30. minutě, kdy Kulič nabídl nezištně před prázdnou branku Karmínovi - 0:1. Další šance zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase nás podržel při šanci domácích Novotný a tak uklidňující branku na 0:2 jsme dali až v 90. minutě.