FC Hradec Králové3:2

27, neděle 29. 5. 2022, 12:15

3:2
1:1

STŘELCI:29. Mára Ondřej, 63. Zan Matyáš (pen.), 75. Mára Ondřej - 27. Karmín Dan, 53. Kaczmarek Filip

Domácí vyhráli zaslouženě, protože proměnili své šance. My jsme sice byli herně lepší, dokázali si vytvořit dostatek dobrých příležitostí včetně samostatných úniků na brankáře, ale zakončení bylo velmi špatné. Vedli jsme 1:0, kdy se po dobré kombinaci prosadil po centru Poláka Karmín. Do poločasu domácí vyrovnali krásnou střelou z hranice pokutového území. Vedení jsme si vzali zpět v 53. Minutě, kdy se po opět asistenci Poláka prosadil Kaczmarek. V 63. Minutě jsme po špatné přihrávce a následném faulu nabídli domácím pokutový kop – 2:2. V 75. Minutě jsme byli nedůrazní u rohového praporku, vymýšleli složité řešení, přišla ztráta míče a domácí vedli. Přestože jsme měli i další šance, výsledek se nezměnil.