MVM, sobota 27. 11. 2021, 12:00

SK Slavia Praha

2:4
1:4

Branky a (asistence): 28. Karmín (Šanda), 65. Kuřátko (Pavlík) - soupeř 2., soupeř 5. soupeř 13. soupeř 20.

Šimon (45. Novotný) - Metlický, Halama (45. Novák), Kašpar (45. Kuřátko), Sejkora (45. Machala) - Málek (45. Polák) Karmín (45. Kijonka), Karel (45. Pavlík), Hejcman (45. Moravčík) - Šanda (60. Karel), Žalud (60. Kašpar)

Zápas dvou rozdílných poločasů. O naší prohře rozhodl tragický vstup do utkání a celkově špatný první poločas, když jsme už ve 20. minutě prohrávali 0:4. Z ojedinělé chyby Slavie jsme snížili na 1:4, ale to byla jen slabá náplast na špatný výkon. Druhý poločas byl úplně o ničem jiném. Agresivním napadáním a aktivní hrou jsme soupeře přehráli a kromě snížení na 2:4 jsme nevyužili minimálně další tři stoprocentní šance, kdy nás výborně vychytal brankář soupeře. Utkání se však hraje na 90' a v těch jsme zaslouženě prohráli.