MU, sobota 16. 10. 2021, 14:30

MFK Chrudim

2:3
2:0, 0:3, 0:0

34' Sláma, 43' Gavula (Sláma), 47' Wenke

Jiroušek, Kosař, Novák, Voltr, Coggan, Gavula, Zadrobílek, Růžička, Petr, Jirásek, Starý, Wenke, Placák, Sláma

V první třetině jsme se snažili o konstruktivitu, ale často jsme naráželi na technické nedostatky, či slabý pohyb bez míče. Taktéž v osobních soubojích a agresivitě při napadání to od nás bylo málo. Druhá třetina pak byla z naší strany nejlepší částí utkání a zaslouženě jsme v ní otočili průběh zápasu z 2:0 na 2:3 a měli jsme i další šance. Ve třetí třetině a hlavně pak posledních 15 minut bylo k vidění spousta nákopů na úkor fotbalovosti. Celkově těžké utkání na těžkém terénu, kdy jsme se často ocitali na zemi, což bylo ale pro obě mužstva stejné. Pozitivem z dnešního utkání je, že jsme dokázali opět po nepovedeném vstupu otočit dvoubrankovou ztrátu.