Po střelbě pokutových kopů se radovaly hráčky Braníku

Zápas mladších žákyň s ABC Braník musely rozhodnout penalty.

1:2pen
1:0

Branky: 2. Kalová - 38. Krajčová

FC Hradec Králové: Plotová (30.Kadečková) - Pražáková, Dobrozemská, Soukalová - Habočíková, Koudelová, E.Vyčítalová - Kalová střídaly M.Vyšítalová, Janouchová, Pirklová

Hradec začal náporem a hned v první minutě Kalová Adélka využila chyby brankařky a snadno skórovala..v prvním poločase byla znát velká převaha Hradce ,ale zakončení bylo neefektivní a a málo důrazné..Druhá půle byla vyrovnanější ,hosté vycítily příležitost a začaly se více tlačit dopředu..obrana ,ale pracovala spolehlivě ..v 38.minutě udělaly v obraně přeci jen jednu chybu kdy si za sebou nechaly nejlepší střelkyni Krajčovou a ta bombou proměnila ..Hradec se v závěru vrhl do útoku přitlačil soupeře ,ale ani dvě obrovské šance neskončily brankou a tak rozhodly pokutové kopy kde jsme prohrály 5-4.

trenérka Hrušková Eva: Trochu se trápíme střelecky kdy poměrné dobrou hru nedokážeme gólově vyjádřit .. je znát , že nám v útoku hrají o rok mladší žákyně ..chybí jim proti kolikrát o hlavu větších obránců důraz..v brance nám chyběla naše opora Mikanová Dora zlomené prsty ..i když brankařky určitě vinu na porážce až na pok.kopy nenesou..ale přeci jen pro psychickou pohodu to není dobré..ztráta doma mrzí , ale děvčata nám dělají radost ..,že ty mladší se zapojují a dokáži již na hřišti prokazovat svůj talent a jsou platnými.hráčkami..jsme rovněž rádi že už se po těžkém zranění ..zlomenina kliční kosti/ vrátila Soukalová Bára a v obraně hodně pomohla.