MU: 1.FC Slovácko U17 - FC Hradec Králové U17 2:1 PEN (1:0)

1:0

Branky a (asistence): 16. Vecheta  - 69. Hájek (Hodač)

1.FC Slovácko: Borek - Bartoš (76. Hořínka), Kudela, Gabriš, Pak - Buchvaldek - Houdek (62. Bartošek), Mustafa (68. Hynek), Kirschner (76. Raisigl), Byrtus - Vecheta
FC Hradec Králové: Čábelka - Hak, Zawada, Baloun, Kadrmas - Jonáš, Janečka (72. Dostál), Šípek (24. Kedroň) - Hájek, Novotný (57. Hodač), Březák

V první půli jsme předvedli velice slabý výkon. Hráli jsme bez pohybu a bez patřičného důrazu, do hry jsme se vůbec nedostali a když už jsme míč získali, hned jsme ho svojí nepřesností a zbrklostí ztratili. Domácí měli navrch a po čtvrt hodině hry se ujali vedení. My jsme mohli vytěžit z minima maximum, ale svoji jedinou kloudnou akci a velkou šanci jsme nedokázali gólově zakončit. Do konce poločasu měli domácí převahu a několik šancí, ale se stav již nezměnil a to pro nás byla jediná pozitivní zpráva z prvního dějství, neboť jsme byli stále ve hře o bodový zisk. To se také potvrdilo, protože ve druhé půli jsme hráli, tak jak bychom si představovali. Role se obrátily, my jsme byli daleko aktivnější, pohyblivější a nebezpečnější než soupeř. Nebyli jsme líní na krok a ochotně jsme podstupovali osobní souboje, domácím jsme nic nedali zadarmo a po několika šancích jsme zaslouženě dvacet minut před koncem vyrovnali na konečných 1:1. Pokutové kopy jsme již podruhé za sebou nezvládli a tak si ze zápasu bereme pouze bod.