FK Mladá Boleslav

0:3
0:0
FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Kareš Tomáš (35' Binar Adam), Miňovský Filip (55' Fejgl Tomáš), Lubínek Jiří Lukáš, Rubák Matěj (35' Černý Daniel) - Fejgl Tomáš (35' Kareš Tomáš, 55' Rubák Matěj), Hampl Matěj (55' Chudý Petr), Chudý Petr (55' Lexman Petr, 35' Fejgl Tomáš), Lexman Petr (35' Hrnčíř Vojtěch) - Tobiška Ondřej (55' Kosejk Filip), Kosejk Filip (35' Horák Štěpán)

Martin Štěpán: První poločas byl k vidění oboustranně kvalitní zápas. Hrálo se ve vysokém tempu a šance měly oba týmy. Žádné však nebyly proměněny. My šli sami na brankáře, střela skončila mimo. Po velmi dobré souhře jsme trefili tyč, tomuto zakončení chybělo pár centimetrů, aby skončilo v brance. Druhý poločas jsme tahali za kratší konec. Dostali jsme zbytečný gól z autu a poté ještě z ofsajdu. Nicméně za stavu 0:1 jsme šli opět sami na brankáře, ten naše zakončení s přehledem chytil. V závěru zápasu jsme měli ještě jednu 100% šanci, ale ta už jen demonstrovala naši sterilitu v zakončení. Musíme špatné výsledky hodit za hlavu a věřit, že střeleckou impotenci prolomíme.