Laciná ztráta vedení nakonec znamenala porážku.
neděle 27. 1. 2019, 11:45

Bohemians Praha 1905

3:5
2:2

branky: 14' Hampl, 25' Lubínek (Fejgl), 65' Fejgl (Lexman) - 24', 30', 45', 50', 68

FC Hradec Králové: Rosůlek Ondřej - Černý Daniel (35' Rubák Matěj), Dymák Lukáš, Lubínek Jiří Lukáš, Rubák Matěj (35' Kareš Tomáš) - Lexman Petr, Hampl Matěj, Fejgl Tomáš (45' Miňovský Filip), Kareš Tomáš (35' Hartman Maxim) - Kosejk Filip (45' Fejgl Tomáš), Machačka Šimon

Martin ŠtěpánV prvním poločase jsme hráli na příliš hodně doteků, proto se nám mnohdy nedařilo vykombinovat z obranné poloviny. V osobních soubojích 1:1 se nám celkem dařilo, takže když už se nám podařilo dostat z trvalého presingu, tak jsem byli nebezpeční. Bohužel nabyté vedení jsme velmi lacino ztratili a ve druhém poločase soupeř výsledek otočil.