přát., pátek 1. 2. 2019, 10:30

FK Teplice

5:4
2:1

32´Kejř, 59´Firbacher, 70´Horák, 90´Firbacher

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kiec Martin (73' Hlaváč Martin), Ptáček Michael, Donát Denis, Nemšovský Adrian - Kosař Jakub - Mahr Jan, Kejř Marek, Samko Denny (35' Vošlajer Tomáš), Horák Daniel (82' Kiec Martin) - Firbacher Filip

Jakub Drapač: Již ve 4. minutě po hrubé individuální chybě Ptáčka postupoval hráč Teplic sám na Červenku a dostal domácí do vedení. Poté jsme měli v rozmezí 15ti minut 3 dobré šance bez gólového efektu. Vyrovnání přišlo v 32. minutě, kdy se z trestného kopu z 22m nádherně trefil do šibenice Kejř. V 37. minutě se domácí dostali opět do vedení po nepochopitelné nedomluvě a nedůrazu v naší obraně. Do druhého poločasu jsme vlétli šancemi Kejře a Kosaře, kdy se zaskvěl domácí brankář. V 58. minutě domácí zvýšili skóre po brejkové situaci vlastním gólem. O minutu později koriguje na 3:2 Firbacher po krásné akci Horák - Kosař - Kejř, kde poslední jmenovaný našel průnikovou přihrávkou nabíhajícího Firbachera. Hned v zápětí mohlo být srovnáno, ale Kosař v gólové šanci přestřelil branku. V 68. minutě Kejř neproměnil pokutový kop a po rohovém kopu zahrávaný Horákem jsme srovnali stav vlastním gólem domácích. V 77. minutě šli opět domácí do vedení, kdy jak to bývá v posledních zápasech, jsme dostali branku po centru ze strany. Poté jsme opět nedali dvě dobré šance a Teplice nás opět potrestali po nedorozumění v obraně. V 90. minutě Firbacher koriguje na 5:4 po přihrávce Mahra. Závěrem, to co předvádíme v obranné fázi je nepochopitelné a trestuhodné.