Zasloužené vítězství patnáctky proti Bohemians 1905 Praha

3:2
2:0

branky: 9' Veselý Štěpán 38' Holík Filip 59' Jurčenko David

FC Hradec Králové: Vlk Pavel (40' Rutsch Jakub) - Jedlička David, Hanuš Martin, Veselý Štěpán, Kutík Daniel - Maličký Adam, Musil Matěj (70' Vlk Pavel), Konečný Jakub, Müller Daniel - Jurčenko David, Holík Filip

Ladislav BrožDo utkání jsme nastoupili s minimálním počtem hráčů, prakticky jsme nemohli střídat, nicméně i za tohoto personálního stavu jsme byli po celé utkání lepším týmem, vytvořili jsme si soustavný tlak, dostávali jsme se často ke střelbě a do šancí, poměrně dobře jsme i kombinovali. Do vedení jsme se dostali již v 9. minutě, kdy po rozehraném rohovém kopu střílel Kutík, brankař jeho střelu vyrazil pouze k Veselému, který nás dorážkou poslal do vedení. Do poločasu jsme vedení ještě navýšili, když po pěkné přihrávce Konečného skóroval Holík. I v druhém poločase jsme diktovali tempo hry, na 3 : 0 zvýšil Jurčenko hlavou po pěkném centru Veselého. Soupeř snížil na přijatelný výsledek až v závěrečné desetiminutovce, kdy nám již začaly docházet síly. Dali jsme tři branky, 6 šancí jsme ještě nedali... Pochvala pro všechny hráče !