0:7
0:4

Branky: Grimová Sára 4, Tomášková Adéla 2, Slezáková Hana

FC Hradec Králové: Kroulíková - Sirůčková, Šafaříková, Zemanová - Holcová K., Jarochová, Minářová, Slezáková - Pražienková, Grimová, Tomášková Střídaly: Novotná, Vodová, Repiská, Mikanová

Musil Radek, trenér FC HK: V Liberci jsme nastoupili se třemi útočnicemi hned od začátku. Chtěli jsme, co nejdříve utkání rozhodnout, co se podařilo. V 15. minutě jsme vedli již 4:0. Naše kapitánka splnila to, co se od ní očekávalo. Na hrotu útoku se dvakrát prosadila. Další dva přesné zásahy přidala Áďa Tomášková. Poté se náš gólostroj zasekl do konce prvního poločasu. Po změně naše převaha pokračovala a skóre narostlo na 7:0. Jsem rád, že jsme napravili nepřesvědčivý výkon z domácího zápasu s Libercem. S předvedenou hrou mohu být spokojený. Hráčky byly aktivní, snažily se kombinovat a dostávaly se do brankových příležitostí. Jen tak efektivita byla nízká. Hodně šancí zůstalo nevyužito. Dnes si úspěšně odbyla premiéru v lize starších žákyň brankářka Dorka Mikanová. Zejména musela řešit dlouhé míče za obranu včasným vyběhnutím a odkopem či puštěním do vápna a následným chycením.