1:2
1:1

Branky: 41´Mahr, 63´Ptáček

FC Hradec Králové: Brát Jakub - Vošlajer Tomáš, Ptáček Michael, Donát Denis, Horák Daniel - Štěrba Jakub (55' Kejř Marek) - Mahr Jan, Samko Denny, Kosař Jakub, Doležal David (87' Hájek Lukáš) - Rajnoch Marek (89' Hlaváč Martin)

Jakub Drapač: Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Kdybychom v 15. minutě vedli o dvě branky, nikdo by se nedivil. Poté jsme přestali nepochopitelně plnit taktické pokyny a soupeře jsme pustili dohry, z čehož pramenila branka po rohovém kopu v 30.minutě. Naštěstí nás tento moment psychicky nepoložil a po akci Rajnocha srovnává Mahr na zadní tyči v 41. minutě. Po poločasové důraznější domluvě hráči opět plnili taktiku do posledního puntíku. V 63. minutě z přímého kopu z 25 m Kejř trefuje tyč a z následného odraženého míče, který sebral Kosař a centrem trefuje hlavu Ptáčka 1:2. Pojistku mohl přidat Samko, který sám proti gólmanovi trefuje jeho nohy. Do konce zápasu jsme přežili pár závarů, které s přehledem zlikvidoval Brát. A proto vezeme z horké půdy ze Slovácka důležité tři body. Nadstandardní výkon podali Mahr, Ptáček a střídající Kejř.