Vstupenky na utkání se Spartou

26. 9. 2022   |   FC Hradec Králové
Po reprezentační přestávce se kola FORTUNA:LIGY dají znovu do pohybu. Votroci se do soutěže vrátí již v sobotu, kdy zavítají na pražskou Letnou. Střetnutí se Spartou startuje v 19:00. Hradečtí se pokusí navázat na úspěch z nadstavby v loňské sezóně, kdy zde vyválčili cenný bod. Svěřenci Miroslava Koubka se favorita pokusí zaskočit také tentokrát, aby tak vylepšili své postavení v tabulce.

Fanoušci Votroků mohou pořídit vstupenky na utkání se Spartou na této adrese.


Prodej vstupenek na utkání s Pražany probíhá pouze on-line formou! Pořizujte tedy lístky přes odkaz výše.

Černobílí si reprezentační pauzu zkrátili utkáním v MOL Cupu. Na hřišti Čáslavi předvedli kvalitativní rozdíl nejvyšší soutěže oproti diviznímu soupeři, kterého rozstříleli 11:0. Páteční los jim pak do 3. kola tuzemského poháru přisoudil jako dalšího protivníka Chlumec nad Cidlinou, který nastupuje ve stejné skupině ČFL jako rezerva Votroků.

V ligové soutěži patří hradeckým fotbalistům průběžná sedmá příčka, když na své konto doposud nastřádali čtrnáct bodů. Nutno dodat, že stejný bodový zisk má aktuálně třetí Sparta a také čtvrtý Liberec, pátí Bohemians a šestá Zbrojovka Brno, která však disponuje ještě neodehraným zápasem se Slavií ze čtvrtého kola.

Souboj Votroků se Spartou tak lze v jistém smyslu vnímat jako duel o bronzovou příčku ligy. Pražané budou chtít po pěti remízách v řadě konečně urvat vítězství, kterým by uklidnili zatím výrazně nespokojené fanoušky svého klubu. Hradečtí se však pod Bílou věž nechtějí vracet s prázdnou, takže lze očekávat opravdu napínavé klání.

Na zápas si už nyní můžete vsadit u generálního partnera klubu, společnosti Tipsport.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Osmifinále MOL Cupu v Budějovicích se odehraje na začátku února

Aktuální zprávy

Votroci navštívili dětskou kliniku hradecké fakultní nemocnice

Aktuální zprávy

Tipovací soutěž Votroků se školáky otevírá 2. kolo