Starší žákyně sehrály přípravné utkání s Minervou FF

10. 3. 2019   |   st. žákyně
Tento víkend starší žákyně měly v lize volný los a tak si pozvaly k přípravnému zápasu Minervu FF.

FC Hradec Králové - Minerva FF 2:3 (2:1)
Branky: Baliharová, Kroulíková

Sestava: Mikanová - Jiřičková, Sirůčková, Uhnavá, Pražáková, Plotová, Novotná G., Hrušková, Vodová, Baliharová, Kroulíková
Střídala: Kalová

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Jsme aktivní a brzy dvakrát skórujeme. Jenže poté jsme polevili a soupeř osmělil. Zjistil, že s námi dá hrát. Byly pasáže, ve kterých nás hosté přehrávali. Do poločasu Minerva skóre zkorigovala. V druhé půli se naše hra nezlepšila. Soupeř toho využil a skóre otočil. Až třetí gól nás trochu probudil, ale vyrovnání jsme se nedočkali.

Radek Musil, trenér FC HK: Trápí nás velká marodka a na duel s Minervou nám chybělo 8 hráček. Z hráček, které do zápasu nastoupili, bohužel některé hrály se zdravotními problémy (kotníky, kolena, ruka v ortéze) a některé po nemoci s tréninkovým mankem. Z mého pohledu hosté vyhráli zaslouženě. Z objektivních příčin jsem dnes neočekával nějaké zázraky. Problémů se na nás nakupilo hodně a hra trpěla. Přesto jsme měli podat lepší výkon a neprohrát. Pozitivem je to, že pro některé měl duel kondiční charakter a dvě hráčky ročníku 2007 si vyzkoušeli hru na velkém hřišti. Mladším žákyním děkuji za pomoc.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: V každém zápase jde o hodně

Tisková zpráva

Víkendový program Votroků

Rozhovory

Jakub Šípek: Chceme se rozloučit s fanoušky výhrou