3. 10. 2018   |   u13
Kvalitní konfrontace se špičkou republiky!

Utkání hrané 2x15 minut, počet hráčů 10+1.

FC Hradec Králové U13 - 1.FC Slovácko U13 0:2 (0:1)

Komentář: Vyrovnané utkání rozhodla naše hrubá chyba na začátku utkání, kdy jsme na půlce ztratili míč a samostatně postupující útočník soupeře se nemýlil. Především v druhém poločase jsme si vypracovali dvě velice slibné šance na vyrovnání, ale bez úspěchu. Definitivní tečku za utkáním dalo Slovácko nechytatelnou střelou z 20 metrů do šibenice Novotného svatyně.

FC Hradec Králové U13 - SK Slavia Praha U13 1:0 (0:0)

Branky (asistence): Malý (Pavlík)

Komentář: První poločas nás Slávie jasně přehrála a jen díky naší obětavosti jsme udrželi poločasovou remízu. Do druhého poločasu jako by nastoupil jiný tým. Slávii jsme vysokým napadáním donutili k chybám a vytvářeli si šanci za šancí. Jednu z nich dokázal na podruhé dorazit do opuštěné branky Malý. Po zbytek utkání jsme trpělivě a poctivě bránili a utkání dovedli do vítězného konce.

FC Hradec Králové U13 - 1. FC Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)

Branky (asistence): Pavlík, Malý (Pavlík)

Komentář: První poločas nám vyšel na výbornou. Rychlou kombinací a pohybem jsme soupeře přehrávali a zaslouženě vyhrávali 2:0. Bohužel v druhém poločase jsme předvedli úplný opak a hráli až moc pasivně. Brnu se podařilo snížit a začalo nás přehrávat, ale už nemělo dostatek času utkání převrátit na svoji stranu. Za první poločas velká pochvala!

FC Hradec Králové U13 - FK Meteor Praha U14 0:3 (0:1)

Komentář: Fyzicky vyspělého soupeře jsme se zalekli a předvedli nejslabší výkon celého dne. Pozdě jsme dostupovali a především prohrávali osobní souboje. Zasloužená porážka, ale zároveň i velice cenné zkušenosti.

FC Hradec Králové U13 - MŠK Žilina 1:3 (1:0)

Branky (asistence): Šťastný (Žalud)

Komentář: Povedl se nám výborný vstup do utkání a po ose Kulič - Žalud skóroval do opuštěné branky Šťastný. I nadále jsme v první poločase slušně kombinovali a další jasnou šanci neproměnil Žalud, který místo střely volil přihrávku. V druhém poločase nás postupem času Žilina zatlačila a vyrovnala na 1:1. Závěr utkání pro nás byl krutý, kdy platilo známé pravidlo: "nedáš - dostaneš". Po krásné kombinaci Kulič - Pavlík se objevil zcela sám v tváří tvář brankáři Hybler, ale neproměnil. Během pár vteřin udeřilo po rychlém brejku na druhé straně. I přes prohru se herně nemáme za co stydět!