Poslední dva víkendy: Hradec – Pardubice 8:0!

15. 10. 2018   |   FC Hradec Králové
Fotbalová akademie FC Hradec Králové má za sebou dva velmi úspěšné víkendy, pokud jde o měření s rivaly z Pardubic. V různých věkových kategoriích se hrálo hned osm derby – a Hradec všechny zápasy vyhrál!

Osm mistrovských zápasů mezi Hradcem a Pardubicemi se hrálo o minulých dvou víkendech – žáci kategorií U14 a U15 a dorostenci U16 a U18 přivítali východočeské rivaly doma, kategorie U12, U13, U17 a U19 odehrály derby v Pardubicích. A ve všech duelech se radovali Votroci!

Nejvyšší vítězství si připsali hradečtí dorostenci do 16 let, kteří Pardubice porazili vysoko 7:2, dramatickou výhru urvala hradecká devatenáctka, která v Ohrazenicích otočila z 1:0 na 1:2 gólem v poslední minutě. „V derby je určitě gól sladký, i když musím uznat, že to bylo velké štěstí. Gólman si na střelu sáhl a míč mu přeskočil přes ruku. V poslední minutě, počítá se to, je to úžasný pocit,“ vykládal v euforii autor vítězné trefy Marek Rajnoch.

Derby Hradec – Pardubice čeká na podzim ještě také A týmy, které ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE změří síly na Malšovickém stadionu v 15. kole.

Výsledky východočeských derby z posledních dvou víkendů

Sobota 6. 10. 2018

C žáci – U13 MU: FK Pardubice - FC HK (Pardubice, Ďolíček) 2:4 br.: Malý, Šťastný, Rejman, Žalud

D žáci – U12 MU: FK Pardubice - FC HK (Pardubice, Ďolíček) 1:5 br.: Halama 4x, Ponikelský

Sobota 13. 10. 2018

A dorost – U19 MU: FK Pardubice - FC HK (Ohrazenice) 1:2 (1:0) br.: Hájek, Rajnoch

C dorost – U17 MU: FK Pardubice - FC HK (Ohrazenice) 1:2 (1:1) br.: Hájek, Janečka

A žáci – U15 MU: FC HK – FK Pardubice (Háječek) 3:1 (2:1) br.: Kutík 2x, Jurčenko

B žáci – U14 MU: FC HK – FK Pardubice (Háječek) 3:0 (2:0) br.: Kosejk 2x, Binar

Neděle 14. 10. 2018

B dorost – U18 MU: FC HK – FK Pardubice (Bavlna) 3:1 (0:1) br.: Šrejber, Ansorge, Martinec

D dorost – U16 MU: FC HK – FK Pardubice (Bavlna) 7:2 (3:0) br.: Ludvík 2x, Brychta 2x, Schober, Velinský, Boniš