PU: FC Hradec Králové U12 - FK Pardubice U12 7:2 (1:0, 0:2, 6:0)

18. 2. 2018   |   u12
Derby přineslo kvalitní utkání.

FC Hradec Králové U12 - FK Pardubice U12 7:2 (1:0, 0:2, 6:0)

Branky (asistence): 1´Kolín (Vacek), 66´Sejkora (Kolín), 74´Sejkora, 77´Polák (Novák), 78´Kolín (Novotný), 86´Veselovský (Šťastný), 87´Havrda (Veselovský)

Sestava: Novotný, Špina - Halama, Novák, Šťastný, Malý, Kolín, Sejkora, Vacek, Polák, Veselovský, Havrda, Kijonka

Hodnocení, Petr Blažek  - trenér: Po dlouhé době se nám podařilo vstoupit dobře do utkání a hned v 1. minutě se ujmout vedení. Po zbytek první třetiny jsme byli lepším týmem, dařilo se včas a dobře napadat rozehrávku soupeře a tím se dostávat do vyložených gólových příležitostí, které jsme řešili velice špatně, bez síly a agresivity v zakončení. Do zápasu jsme Pardubice dostali v druhé třetině jen my sami, po triviálních chybách v rozehře. Klíčovým okamžikem bylo jednoznačně vyrovnání, které prolomilo jinak naši střeleckou nemohoucnost. Poté na hřišti bylo již jen jedno družstvo, kluci se zklidnili v zakončení a zvýšili svůj náskok. Hráče chválíme za zlepšenou defenzivní hru, v ofenzivě jsme byli úspěšní v soubojích 1:1. Bohužel nás sráží zakončení, utkání mělo být rozhodnuto mnohem dříve, pokud bychom alespoň polovinu šancí řešili lépe.