PU Bohemians 1905

19. 8. 2018   |   u10
První PU...

Dne 18.8. jsme odehráli první přátelské utkání s Bohemians 1905. Hrálo se v rozestavení 5+1, hrací čas 4 x 20minut.

Sestava FC HK: Balucha, Bartoš, Čejka, Dvořák, Fejglová, Jirásek, Jiroušek, Kárník, Kosař, Macek, Novák, Okrouhlický, Placák, Teichman, Voltr, Zadrobílek

FC Hradec Králové - Bohemians 1905 17:27

branky: Balucha 3,Bartoš, Dvořák, Jirásek, Kosař, Macek, Novák, Okrouhlický, Teichman, Voltr, Zadrobílek 4, vlastní

Hodnocení: V prvním utkání jsme změřili síly s Bohemians 1905. Od záčátku utkání kluci byli v hlavách ještě na dovolené, soupeře jsme nechali hrát, nevystupovali jsme na hráče s míčem, a tak soupeř mohl v klidu kombinovat a dostávat se do zakončení. Spoustu branek jsme dostali z rychlého autu, kdy nás hráči Bohemky jednoduše přehodili, jelikož jsme měli hráče často za sebou a nesledovali jsme prostor kolem sebe. V práci s míčem se nám vůbec nedařilo převzetí, což nám bránilo v rychlejším přechodu dopředu. Poslední dvě čtvrtiny jsme už začali více dostupovat hráče s míčem a po zisku jsme mohli vidět velmi pěkné akce zakončené krásnými brankami. Škoda jenom prvních dvou čtvrtin, které jsme prospali a nechali si je utéct, protože poté jsme začali soupeře přehrávat a získávat sebevědomí v práci s míčem. Kluci, je potřeba dát do zápasu vždy maximum, i když ne vždy se daří. Hlavu nahoru a dost chuti do další práce, které nás čeká ještě hodně.