PU - AC Sparta Praha

11. 11. 2018   |   u11
Dne 11.11.2018 jsme odehráli PU se Spartou Praha na Strahově.

Dne 11.11.2018 jsme odehráli PU se Spartou Praha na Strahově. Hrálo se 3x30 minut, 7+1, ofsajd od oka.

- sestava FC HK: - Čermák, Förster, Kabele, Moucha, Mráček, Polák, Turek, Tománek, van Dijk, Vacek, Vaněk, Václavík

.

- FC HK - AC Sparta Praha - 7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
branky: 2´ Mráček, 7´ Polák (Vacek), 10´ Polák, 47´ Tománek, 59´ Förster, 66´ Mráček (Tománek), 71´ Turek

.

Hodnocení VH: Od začátku utkání, až do 15. minuty jsme byli lepším týmem, kdy dokázal soupeř snížit z pokutového kopu. Do 25. minuty nám trvalo, než jsme zase začali hrát aktivně, a zvykli si na větší tempo zápasu. Do této doby soupeř dal i druhý gól. Poté jsme se vyrovnali s rychlostí hry a dokázali hrát na takové úrovni. Jsem rád, že jsme ve druhé i třetí třetině dokázali dát 2 branky. To se nám bude hodit ve středečním zápase proti A-týmu na Malšáku.