Utkání hrané 1x35 minut, počet hráčů 7+1.

Sestava: Novotný - Novák, Pšenička, Kijonka, Polák, Vacek, Šťastný, Kolín, Rejman, Malý, Kulič, Žalud, Havrda

FC Hradec Králové U12 - AC Sparta Praha U12 1:2

Branky (asistence): Polák (Kulič)

Komentář: Od úvodního hvizdu jsme mohli vidět vyrovnané utkání. Podařilo se nám vstřelit první branku zápasu, která nám dodala notnou dávku sebevědomí. Postupem času Sparta přidala na obrátkách a po individuálních chybách otočila vývoj utkání. Poté nás několikrát podržel výbornými zákroky Ondra Novotný. Závěr utkání patřil našim hráčům, dvě slibné šance jsme bohužel nedokázali proměnit. Kvalitní souboj z obou stran.

FC Hradec Králové U12 - SK Slovan Bratislava U12 2:1

Branky (asistence): Žalud (Kulič), Rejman (Havrda)

Komentář: Prvních 10 minut patřilo našim hráčům. Dokázali jsme vstřelit dvě branky z pěkných kombinačních akcí. Soupeř se nevzdal, dokázal korigovat a od té doby jsme už moc krásy neviděli. Na hřiště probíhala doslova válka, vyrovnané utkání, kde jsme byli o gól šťastnější, ale rozhodně hráčům patří pochvala za neskutečnou obětavost a bojovnost!

FC Hradec Králové U12 - 1. FC Zbrojovka Brno U12 3:2

Branky (asistence): Havrda (Kulič), Šťastný (Havrda), Šťastný

Komentář: Vstup do utkání jsme měli výborný a od úvodních minut jsme byli živějším a kombinačně silnějším týmem. Podařilo se nám vypracovat několik slibných šancí, včetně pokutového kopu - bez úspěchu. Nadále jsme se nevzdávali a po pěkné akci Kulič - Havrda 1:0 pro nás. Poté si Brno dokázalo vynutit tlak a po menší chybičce v naší obraně vyrovnat. Opět jsme zvedli hlavy a pokračovali ve výborném výkonu, po krásné akci a ještě hezčí střele Šťastného 2:1. Vypadalo to, že utkání již dokážeme dovést do vítězného konce, jenže nesmírně kvalitní soupeř opět srovnává. Posledních 5 minut probíhal na hřišti neskutečný zápas, hra nahoru dolů, emoce na obou stranách. Utkání rozhodla opět skvělá střela Šťastného minutu před koncem.

FC Hradec Králové U12 - Bohemians Praha U12 3:0

Branky (asistence): Žalud (Rejman), Vacek, Malý (Šťastný)

Komentář: Poslední utkání, kde již byla vidět znatelná únava obou týmů. V úvodní desetiminutovce jsme byli lepším týmem, jenže i přes čtyři vyložené šance se nám nepodařilo skórovat. Poté se hra na určitý čas vyrovnala a rozhodla první branka po pěkném uvolnění Rejmana na Žaluda. První branka nás uklidnila a zbytek utkání bylo v naší moci.