Kapřík CUP - 2.místo

26. 8. 2019   |   u13
O víkendu 24.-25.8.2019 jsme se v Třeboni zúčastnili turnaje Kapřík CUP.

Na kvalitně obsazeném turnaji se hrálo v rozestavení 7+1, ve dvou 7 členných základních skupinách. Hrací doba byla 1 x 20 minut. První čtyři z každé skupiny postupovaly do druhého dne do boje o 1. - 8.místo, kam si přenášely body získané se spolupostupujícími týmy. Poslední tři ze základních skupin pak šli do bojů o další umístění.

SESTAVA: Pěnkava, Ponikelský, Rychtář, Meduna, Baťka, Machač, Zimmermann, Drbohlav, Pavlík, Svatoš, Halama, Svoboda, Prchlík, Cobl, Pšenička

1.den

FCHK - ŠK Slovan Bratislava - 1:0
branky: Pavlík

FCHK - 1.FK Příbram - 3:0
branky: Ponikelský (Svoboda), Pavlík, Svatoš

FCHK - MAS Táborsko - 2:0
branky: Ponikelský, Baťka (Pavlík)

FCHK - SK Dynamo České Budějovice - 2:0
branky: Pavlík (Svatoš), Svatoš

FCHK - FK Šumperk - 2:0
branky: Baťka (Svatoš), Drbohlav

FCHK - SK Slavia Praha 3:2
branky: Ponikelský (Pšenička), Ponikelský (Halama), Svatoš (Ponikelský)

Postup z prvního místa do druhého dne.

2.den

FCHK - Bohemians 1905 - 2:0
branky: 6' Rychtář (Pavlík), 17' Ponikelský (Svoboda)

FCHK - FC Sparta Brno - 3:0
branky: Ponikelský (Svatoš), Ponikelský (pen.), Rychtář (Zimmermann)

FCHK - AC Sparta Praha - 0:1
branky:

FCHK - SK Sigma Olomouc - 1:0
branky: Drbohlav (Ponikelský)

Postup z prvního místa do finále:

FCHK - AC Sparta Praha - 0:3
branky:

Konečné 2.místo!

Hodnocení: 

První den bylo důležité, že jsme zvládli úspěšně vstup do turnaje a v prvním utkání po trochu nervózním výkonu dokázali zvítězit. Pak už jsme šli zápas od zápasu a po výborných výkonech si došli pro první místo ve skupině. Po většinu času jsme byli vždy nebezpečnějším týmem, byli jsme silní na míči a naše hra po celý den snesla přísné měřítko. Za zmínku stojí poslední zápas se Slávií, ve kterém jsme sice úplně prospali začátek, dvakrát jsme dotahovali jednobrankovou ztrátu, nakonec jsme ale i tak dokázali zápas otočit v náš prospěch. První den jsme zaslouženě zakončili na prvním místě ve skupině a přenášeli jsme si všechny body do druhého dne.

Druhý den jsme pak první dva zápasy proti Bohemians a Brnu byli vždy lepším týmem a došli jsme si i v nich zaslouženě pro vítězství. Další zápas se Spartou jsme pak nezvládli hlavně v hlavách, když jsme se soustředili hlavně na to neudělat chybu, báli jsme se hrát s míčem a zaslouženě jsme tak poprvé na turnaji prohráli. V posledním zápase s Olomoucí jsme pak dokázali navázat na předchozí výkony ze skupiny a zvítězit po průběhu, ve kterém jsme měli více ze hry. Finálový zápas se Spartou jsme pak chtěli pojmout lépe než ten předchozí. V prvních 5-ti minutách ale soupeř dokázal potrestat všechny naše chyby, kdy jsme měli na hřišti málo pohybu a vedl zaslouženě už o tři branky. Paradoxně jsme pak začali hrát lépe a dokázali jsme podržet míč. Do konce zápasu se hrálo vyrovnaně bez větších šancí na obou stranách a turnaj jsme tak zakončili na výborném druhém místě. Nutno říci, že vzhledem k celému průběhu turnaje zcela zaslouženě! Dařilo se nám po celý turnaj jak v obranné fázi, kdy jsme inkasovali pouze ve třech zápasech, tak i směrem dopředu, kde jsme předvedli spoustu vydařených individuálních řešení, pohledných kombinací a branek. Jsme rádi, že jsme nakonec připravy odehráli takto kvalitně obsazený turnaj. Klukům patří pochvala za přístup a výkony po dobu celého turnaje!!

Nejlepším střelcem turnaje se sedmi brankami se stal Štěpán Ponikelský - GRATULUJEME!!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci poděkovali fanouškům

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Reportáž

Votroci v závěru sezóny podlehli Slovácku 0:3