KLUBOVÉ MISTROVSTVÍ POLSKA

12. 6. 2018   |   u09
Další zahraniční turnaj nás tentokrát čekal v sousedním Polsku.

Tento víkend jsme se zúčastnili KMP, které se konalo na hlavním stadionu Legie Varšava. Hrálo se 4+1, 1x19min.

branky: Wenke, Plocek, Gajda

Celkové 2.místo z 32 týmů - Gratulujeme !!

Komentář:

Na krásném stadionu Legie Varšava, jsme odehráli Klubové Mistrovství Polska. Pro kluky byl zážitek už jenom to, zahrát si na takovémto stadionu. Základní skupinu jsme po přesvědčivých výkonech prošli s jediným zaškobrtnutím a do play-off jsme postoupili z prvního místa. Jsem rád, že jsme si dokázali poradit s odlišnou hrou soupeřů, než na kterou jsme zvyklí, kdy spousta soupeřů hrála dlouhé nakopávané balóny. V play-off jsme poměrně přesvědčivě prošli až do finále, kde jsme bohužel doplatili na nepozornost začátkem zápasu, kdy jsme dostali dvě rychlé branky. Jsem rád, že kluci i po tak náročném dni nesložili zbraně a i když se nám po několika šancích, včetně nastřeleného břevna nepodařilo skóre obrátit, musím hráče za předvedený výkon pochválit. Vzhledem k velikosti hřiště, a minutáži (209 minut), kterou kluci za den absolvovali, nezbývá než před nimi smeknout. Poslední zápasy play-off se hráli pod umělým osvětlením, což byl pro kluky na takovém stadionu taktéž velký zážitek.