BANÍK CUP

23. 6. 2019   |   u12
O tomto víkendu jsme se zúčastnili výborně obsazeného turnaje v Ostravě.

Hrálo se na jednom hřišti 7+1, hrací doba 2x20´.

Sestava: Svoboda, Vik - Pěnkava, Svatoš, Cobl, Meduna, Hodas, Halama, Ponikelský, Pavlík, Gazsi, Kameník, Prchlík, Zimerman, Drbohlav, Baťka

sobota:

FC HK - FK Černomorec Oděsa 4:0

Branky - Ponikelský, Baťka, Pavlík, Halama

Hodnocení: První utkání jsme zvládli jak herně, tak i výsledkově. Celou dobu jsme dokázali držet míč a soupeř jen nakopával míče na osamoceného útočníka. Naše obrana si s tím, až na jednu situaci, poradila bezchybně, takže jsme naprosto zaslouženě zvítězili.

FC HK - MŠK Žilina - 1:1

Branka - Cobl

Hodnocení: Do druhého zápasu jsme měli výborný vstup, ale 3 šance jsme neproměnili. Postupem času začala dominovat Žilina, ale své šance také nedala. Ve druhém poločase se hrálo nahoru - dolu. První branka padla do naší sítě. Pak jsme přežili velkou šanci a z následného protiútoku se nám podařilo vyrovnat. V poslední minutě jsme mohli strhnout vedení na svou stranu, bohužel jsme situaci neřešili dobře.


FC HK - Wisla Krakow - 1:3

Branka - Kameník

Hodnocení: Celé utkání jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme převahu gólově vyjádřit. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Potrestal naše individuální chyby a jednou se prosadil ze standardky.


neděle:

Osmifinále:

FC HK - Výběr Moravskoslezského kraje 4:1

Branky - Pavlík, Baťka, Gazsi, Ponikelský

Hodnocení: Od začátku utkání jsme byli aktivnější, ale v prvním poločase jsme se dokázali prosadit pouze jednou. Definitivně jsme rozhodli na začátku druhé půle, kdy jsme vstřelili dva slepené góly. Po zbytek utkání jsme kontrolovali hru a zaslouženě vyhráli.

Čtvrtfinále:

FC HK - Trnava 2:2 PK: 3:2

Branky - Baťka, Pěnkava

Hodnocení: Na obou týmech byla cítit nervozita a nikdo nechtěl udělat chybu, takže se dlouho hrálo bez šancí. S přibývajícími minutami jsme získávali převahu a dostali se do vedení. Když jsme zkraje druhé půle dali druhý gól, nic nenasvědčovalo nějakému dramatu. Bohužel po zbytečné chybě soupeř snížil a o minutu později bylo vyrovnáno. Hrálo se od nuly. V této pasáži měl soupeř navrch, nicméně žádné velké šance neměl. V poslední minutě jsme trefili břevno, takže se šlo do penalt. V nich jsme byli úspěšnější a postoupili do semifinále.


Semifinále:

FC HK : Slask Wroclaw - 1:4

Branka - Drbohlav

Hodnocení: Soupeř hrál velmi agresivně a naši hráči se s tím hodně těžko vyrovnávali. Navíc jsme v prvním poločase dostali dva góly ze standardních situací, což je špatně. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a podařilo se nám snížit, jenže hned po rozehrávce jsme inkasovali z rychlého protiútoku, což definitivně rozhodlo o osudu utkání.


O 3. místo

FC HK - ŠK Slovan Bratislava - 1:0

Branka - Svatoš

Hodnocení: Poslední zápas byl hodně o vůli a moc fotbalové krásy nenabídl. Gól jsme dali po rohovém kopu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hodnocení turnaje: Ve velmi silné konkurenci jsme obstáli dobře. Hráči ukázali fotbalové dovednosti i velkou touhu po vítězství.

Celkové umístění: 1. SK Slavia Praha, 2. Slask Wroclaw, 3. FC Hradec Králové, 4. ŠK Slovan Bratislava, 5. Wisla Krakow, 6. FC Spartak Trnava, 7. FC Karpaty Lviv, 8. AS Trenčín, 9. FC Baník Ostrava, 10. Zaglebie Lubin, 11. AC Sparta Praha, 12. FK Hodonín, 13. Výběr MS kraje, 14. MŠK Žilina, 15. FC Fastav Zlín, 16. FC Chornomorets Odesa

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Pavel Krmaš: Votroci sobě? Hanba by mě fackovala, kdybych se nezapojil

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků

Aktuální zprávy

Potřebujeme stadion! Zapojte se do akce VOTROCI SOBĚ!