Béčko na úvod přípravy remizovalo ve Vysokém Mýtě

15. 7. 2020   |   FC Hradec Králové
B tým Votroků se na začátku přípravy rozešel smírně s Vysokým Mýtem. Zápas byl premiérou pro několik nových tváří i pro asistenta trenéra Pavla Krmaše.
přát., středa 15. 7. 2020, 17:30

SK Vysoké Mýto

1:1
0:1

Branka FCHK B: 45. Kejř.

Brát – Finěk, Vukčevič, Locker, Podsadlo – Vítek (46. Štěrba), Kejř, Vobejda, Mahr (36. Zbořil) – Zámečník (46. Chocholatý), Vozáb.

Utkání mělo vyrovnaný průběh. V první půli si oba celky vypracovaly po dvou šancích ke skórování, ujala se ale až střela Marka Kejře, který dostal černobílé do vedení těsně před přestávkou.

Po pauze se začali více prosazovat domácí především díky fyzické převaze. Dlouho se i tak zdálo, že mladí Votroci si odvezou z trávníku předního divizního celku vítězství, ve třetí minutě nastavení však o ně přišli.

Další přípravný zápas čeká rezervu Votroků tuto sobotu v Náchodě-Bělovsi v 17:00.

Karel Krejčík: „Z Vysokého Mýta odjíždíme spokojení, protože jsme dostali možnost střetnout se hned v prvním přípravném utkání s kvalitním, fotbalově vyspělým soupeřem. Náš nově se rodící tým dokonale prověřil.“