Béčko je na soustředění ve Starém Mlýně u Byšic

18. 7. 2019   |   FC Hradec Králové
Na sezonu v ČFL se nově složené B mužstvo Votroků připravuje v malebném prostředí Starého Mlýna u Byšic. Ve venkovském areálu mají Hradečtí k dispozici perfektně upravené hřiště, kvalitní zázemí – a hlavně klid. „Už teď můžeme říct, že se nám soustředění povedlo,“ říká hlavní trenér Karel Krejčík.

Budova bývalého mlýna mezi malým rybníkem a fotbalovým hřištěm je dočasným domovem hradeckého B týmu, který je ve středočeské vesnici na soustředění. „Je to tady atypické, krásné, přírodní – a hlavně jsme tady sami. Máme tady kvalitní stravu a příjemnou obsluhu,“ vypočítává pozitiva hlavní trenér Karel Krejčík.

Jeho svěřenci dostávají pořádně do těla, musejí absolvovat i trojfázové tréninky. „Snažíme se jim udělat pořádnou přípravu, někteří kluci mají s dávkami trochu problém, ale netlačíme na pilu,“ říká Krejčík.

Ostatně, hráči B týmu mají ve Starém Mlýně k dispozici i posilovnu, kde trénují hráči s drobnými zdravotními potížemi, a výbornou regeneraci. „Je tady vířivka, sauna, pára... Regeneraci děláme aspoň hodinu denně,“ popisuje Krejčík. S jeho mužstvem je na soustředění i nový masér Jan Ryšavý, který se hráčům poctivě věnuje.

Malebné prostředí navíc skýtá Votrokům také netypické možnosti relaxace. Na rybníčku jsou šlapadla a loďky, na zahrádce restaurace stůl na ping-pong. „Je to velká výhoda, když máme k dispozici takovéhle další věci. Zranění kluci aspoň neleží na kavalci, ale můžou si zaplavat, projet se na loďkách...“ libuje si Krejčík. „Už teď můžeme říct, že se nám soustředění povedlo.“

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: Vyšehrad byl v úvodu nečitelný, je na tom slušně

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Tisková zpráva

Na setkání legend jsme představili projekt Mladý Votrok

×
Dnes v 17:00 | A tým
FC Hradec Králové
FK Slavoj Vyšehrad