PU - Slavia Praha

10. 2. 2019   |   u11
Dne 10.2.2019 jsme odehráli přátelák na Slavii.

Dne 10.2.2019 jsme odehráli přátelák na Slavii Praha. Hrálo se 3x35´, 7+1, 1 hřiště.

- sestava FC HK: - Čermák, Fejgl, Kabele, Kopčil, Moucha, Mráček, Peterko, Polák, Thiele, Turek, Tománek, Vaněk, Vacek, Václavík

.

- zápas:

- FC HK - Slavia Praha - 6:7 ppen (tř: 4:2, 1:4, 1:0 pen 3:4)
branky: Polák 3x, Mráček, Turek, Fejgl

.

Hodnocení VH: Myslím si, že dnešní utkání některým našim hráčům nevyšlo podle představ. Dělali jsme hodně chyb, měli jsme velké problémy se samotnou hrou. Po výborném vstupu do utkání a vedení 4:0 jsme se rázem stali horším týmem. Znovu jsme se začali chytat od začátku třetí třetiny, kdy jsme chtěli vyrovnat a otočit utkání na naši stranu, což se nám bohužel nepovedlo, i když jsme minutu před koncem kopali penaltu. Nutno ovšem říct, že se utkání hrálo ve vysokém tempu a nasazení. Byl to pro všechny přínosný zápas.