FC Hradec Králové U12


FC Hradec Králové, a.s. U12, sezóna 2017/2018

Dolní řada zleva:Ondřej Novotný, Lukáš Kolín, Matěj Malý, Matěj Šťastný, Antonín Svoboda - asistent trenéra, Petr Blažek - trenér, Matěj Halama, David Málek, Tomáš Havrda, Jan Špina
Horní řada zleva:Matěj Polák, Jan Chaloupek, Šimon Moravčík, Petr Žalud, Marek Zámečník, Joeri Jesse Heerkens, Denis Rejman, Marek Kulič, Vojtěch Pšenička, Dominik Novák, Dominik Sejkora
Na snímku chybí:Matěj Vacek, Matyáš Kijonka

Realizační tým pro sezónu 2017/18:

Trenér:

PETR BLAŽEK

tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com

Asistent trenéra:

ANTONÍN SVOBODA
tel.: +420 721 250 460
email: SvobodakTony@email.cz

Vedoucí týmu:

MARTIN HALAMA

tel.: 603 852 886
email: halamamartin007@gmail.com 

12. kolo, neděle 25. 3. 2018, 9. ZŠ UMT
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
2:2Report
14. kolo, neděle 8. 4. 2018, Trutnov UMT
MFK TrutnovFC Hradec Králové
6:9Report
15. kolo, neděle 15. 4. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Chrudim
5:8Report
17. kolo, středa 18. 4. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
10:00
16. kolo, sobota 21. 4. 2018, Vondraty
FK ČáslavFC Hradec Králové
10:00
18. kolo, úterý 8. 5. 2018, Hlušice
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
10:00
19. kolo, neděle 13. 5. 2018, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
10:00
20. kolo, neděle 20. 5. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
10:00
21. kolo, sobota 26. 5. 2018, AFK Nymburk, Kovanická
SK Polaban NymburkFC Hradec Králové
10:00
22. kolo, neděle 3. 6. 2018, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Kolín
10:00

FOTOGALERIE týmu: ZDE

Důležitá upozornění:

Pondělí 16.7. 2018 - zahájení přípravy pro sezónu 2018/2019
Letní soustředění proběhne v termínu 29.7. - 3.8. 2018 v Dolním Újezdu.

Mistrovské utkání

Datum: sobota 21.4. 2018
Místo: Čáslav - Vondraty
Soupeř: FK Čáslav U13
Nominace: VŠICHNI
Volno: Moravčík, Novák, Sejkora, Špina, Šťastný
Sraz: 7:45 v kabině

Minirepublika Praha

Datum: středa 25.4. 2018

Místo: Sparta - Strahov

Soupeř: FC Zbrojovka Brno, AC Sparta Praha, SK Slovan Bratislava, Bohemians Praha 1905

Nominace: v pondělí 17.4.

Volno:

Sraz: 7:30 Háječek, 7:45 odjezd

Rozlosování: 11.00 - Sparta, 11.50 - Slovan Bratislava, 12.40 - Brno, 14.20 - Bohemka

Tréninkový plán (16.4. - 22.4.) - modré triko

pondělí 16.4. - kompenzační TJ (bazén) - 14:00 - 15:00

úterý 17.4. - dopolední TJ 6. třída (UMT Sever) - 8:15 - 9:45, 5. třída 12:00 - 13:00 (UMT Sever)

úterý 17.4. - odpolední TJ (Háječek) - 14:00 - 16:00

středa 18.4. - TU: Minirepublika Brno (odjezd 7:00 Háječek) - ranní a odpolední TJ není!

čtvrtek 19.4. - dopolední TJ ( Háječek) 9:15 - 10:45

pátek 20.4. - odpolední TJ (Háječek) - 14:00 - 16:00

sobota 21.4. - MU: FK Čáslav U13 (sraz 7:45 Háječek)

neděle 22.4. - VOLNO

Plánované akce:

středa 25.4. Minirepublika (Sparta - Strahov)

28.4. - 5.5. Turnaj Itálie (Fermo)

středa 9.5. PU: Červený Kostelec U12/U13 (Háječek)

víkend 19.5. - 20.5. hlavní turnaj Ondrášovky Cup (Vysoké Mýto)

středa 30.5. Minirepublika (Brno)???



Nepřehlédněte

Rozhovory

Jan Kvída se vrací do Příbrami. Ovšem v černobílém dresu!

Rozhovory

Patrik Vízek si vybral cenu pro nejlepšího hráče zápasu

Historie

Pátek třináctého…a hradecký fotbal.