FC Hradec Králové U07


FC Hradec Králové, a.s. U-7, sezóna 2017/2018

Horní řada zleva: Rahimič Mirza (trenér), Blažek Petr (trenér), Komárková Lucie, Herz Samuel, Němeček Adam, Beneš Marek, Řeháček Jakub, Martinovský Tomáš, Mach Matyas, Tomíška Michal (trenér)

Dolní řada zleva: Kareš Jiří, Kučera Sebastián, Vaníček Prokop, Svoboda Filip, Říčař Vojtěch, Zadrobílek Šimon, Pirner Lukáš, Radoň Štěpán, Hůlka Aleš, Miňovský David, Vítek David, Teichman Adam

Realizační tým pro sezónu 2017/2018:

Trenér:

MICHAL TOMÍŠKA

tel.: +420 774 840 503
email: michal.tomiska@seznam.cz

Trenér:

MIRZA RAHIMIČ

tel.: +420 601 388 715
email: mirza.rahimic@seznam.cz

asistent trenéra:

PETR BLAŽEK

tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com

TRÉNINKY:

Sraz na trénink: vždy nejpozději 20 minut před začátkem tréninku

Fotogalerie týmu ZDE

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Tréninkové jednotky :

 Pondělí  17:00 - 18:30           Bavlna

 Středa    17:00 - 18:30           Bavlna

  Čtvrtek   17:00 - 18:30          Bavlna


NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:



neděle 22.4. - 11. kolo Op mp Háječek ( Stěžery A, Stěžery B, FC HK C, FC HK D) 

sraz: 13:45 hodin

nominace: Kareš, Hůlka, Herz, Miňovský, Vaníček, Beneš, Komárková, Vítek, Kučera, Zadrobílek, Kočí, Pirner, Mach, Němeček, Radoň, Teichman, Říčař


Nebyly nalezeny žádné zápasy.

PLÁNOVANÉ AKCE:

neděle 22.4. - 11. kolo Op mp Háječek ( Stěžery A, Stěžery B, FC HK C, FC HK D) 

sobota 28.4. - 12. kolo Op mp Třebechovice  ( Třebechovice A, Třebechovice B, FC HK C, FC HK D)

neděle 6.5.   - 13. kolo Op mp Háječek   ( FC HK C, FC HK D, Kratonohy/Olympia, Kunčice) 

sobota 12.5. - 14. kolo Op mp Smiřice ( Smiřice, Hořiněves, FC HK C, FC HK D) 

středa  16.5. - 15. kolo Op mp Háječek ( FC HK C, FC HK D, Slavia HK, Vysoká) 

sobota 26.5. - 16. kolo Op mp Třebeš ( Třebeš C, Třebeš dívky, FC HK C, FC HK D) 

sobota 26.5. venkovní turnaj Jablonec (1 tým) 

neděle  3.6.  - 17. kolo Op mp Háječek ( FC HK C, FC HK D, Urbanice, Libčany) 

pátek    8.6.  - 18. kolo Op mp Předměřice ( Předměřice, Černilov, FC HK C, FC HK D)

neděle 10.6. venkovní turnaj Zelencup (1 tým) 

neděle 10.6. memoriál Josefa Součka ( 1 tým) 


Články


Mládež - reportáž10. kolo Op mp Hlušice
včera - u07

Mládež - reportážHalový turnaj Chrudim r. narození 2011 a mladší
18. 3. 2018 - u07

Mládež - reportážHalový turnaj Předměřice nad Labem
11. 3. 2018 - u07

Mládež - reportážDomácí halový turnaj Vysoká nad Labem
24. 2. 2018 - u07

Mládež - reportážHalový turnaj Chrudim
10. 2. 2018 - u07

Mládež - reportážHalový Turnaj Pardubice
4. 2. 2018 - u07

Nepřehlédněte

Rozhovory

Jan Kvída se vrací do Příbrami. Ovšem v černobílém dresu!

Rozhovory

Patrik Vízek si vybral cenu pro nejlepšího hráče zápasu

Historie

Pátek třináctého…a hradecký fotbal.