.
FC Hradec Králové , a.s. U13
Horní řada zleva: Samuel Motálek, Adam Němeček, Šimon Zadrobílek, Šimon Minařík, Teodor Mrázek, Štěpán Kefurt, Jan Jakub Felix, Marek Drbohlav, David Kučera, Ondřej Tahal
Dolní řada zleva: Lukáš Pirner, Adam Čapek, Sebastian Brož, Jakub Šulc, Matyáš Petřík (trenér), Pavel Koblása (trenér), Petr Blažek (trenér), Patrik Čihák, Sebastian Hiesl, Jiří Kareš, Bedřich Tichý
Na snímku chybí: Václav Pospíšil, Vilém Ježek, Mirza Rahimič
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2023/2024
trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214
email: p.koblasa8@gmail.com
asistent trenéra:
PETR BLAŽEK
tel.:+420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com
asistent trenéra:
MIRZA RAHIMIČ
tel.: +420 601 388 715
email: mirza.rahimic@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Rozlučka proběhne 14.6.2024 na hřišti v Libišanech.
Následující akce
VT - Planeo CUP
datum: 26 - 28.4.2024
místo: Kuřim (turnaj), Hotel Kaskáda Brno (ubytování)
odjezd: v pátek v 16:15
příjezd: v neděli po turnaji v podvečer do HK
cena: 3150,- (ubytování, doprava busem, plná penze po celý víkend)
nominace: viz. mail
Týdenní plán (22.4. - 28.4.2024) - zelená trika
pondělí - TJ 14:00 - 15:00 (hala ZS Sever)
úterý - TJ 8:00 - 9:30 (hala ZS Sever) / TJ 14:15 - 15:45 (Háječek)
středa - TJ 7:50 - 8:45 (hala ZS Sever)
čtvrtek - TJ 9:15 - 10:45 (Háječek)
pátek - odjezd na VT 16:15 z Háječku
sobota - VT - Kuřim
neděle - VT - Kuřim
přát., neděle 21. 1. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – FK Dukla Praha | 8:5 | Report | |
přát., sobota 27. 1. 2024, UMT Malšák (triangl Náchod + Trutnov) FC Hradec Králové – FK Náchod | 5:2 | Report | |
přát., sobota 27. 1. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – MFK Trutnov | 12:2 | Report | |
přát., sobota 10. 2. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava | 7:5 | Report | |
přát, úterý 13. 2. 2024, UMT Slavie (U14) FC Hradec Králové – FC Slávie Hradec Králové | 2:3 | Report | |
přát., sobota 2. 3. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – RMSK Cidlina | 4:0 | Report | |
přát., sobota 2. 3. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc | 1:4 | Report | |
MU, středa 6. 3. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – FK Pardubice | 6:8 | Report | |
MU, středa 13. 3. 2024, Stínadla FK Teplice – FC Hradec Králové | 5:6 | Report | |
MU, neděle 17. 3. 2024, UMT Malšák FC Hradec Králové – Football talent academy | 7:5 | Report | |
MU, sobota 23. 3. 2024, Ml.Boleslav - UMT Pastelka FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 4:8 | Report | |
MU, čtvrtek 28. 3. 2024, Háječek FC Hradec Králové – SK Kladno | 13:6 | Report | |
MU, sobota 6. 4. 2024, UMT Vladivostocká SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | 4:14 | Report | |
MU, sobota 20. 4. 2024, SCM Mladé SK Dynamo Č. Budějovice – FC Hradec Králové | 12:3 | Report | |
VT, sobota 27. 4. 2024, Kuřim - celý víkend FC Hradec Králové – FC Hradec Králové | |||
MU, středa 1. 5. 2024, Háječek FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň | 14:00 | ||
MU, neděle 12. 5. 2024, Háječek FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 | 10:00 | ||
MU, sobota 18. 5. 2024, Areál Klíše FK VIAGEM Ústí nad Labem – FC Hradec Králové | 16:00 | ||
MU, neděle 26. 5. 2024, Háječek FC Hradec Králové – FK Jablonec | 10:00 | ||
MU, neděle 2. 6. 2024, Hlušice RMSK Cidlina – FC Hradec Králové | 10:00 | ||
MU, středa 5. 6. 2024, Letka FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové | 17:00 | ||
MU, neděle 9. 6. 2024, Háječek FC Hradec Králové – FK Meteor Praha | 10:00 | ||
MU, středa 12. 6. 2024, Strahov AC Sparta Praha – FC Hradec Králové | 14:30 |