FC Hradec Králové - mládež, z.s. U11
Horní řada zleva: David Krátký (FK Náchod), Filip Matuška, Patrik Ptáček (FC Slavia HK), Lukáš Beňadik, Kryštof Hochmann, Michal Kudr, Štěpán Petr (SK Kunčice), Jakub Dyntar, Josef Jackulak, Lukáš Macháček (MFK NMnM), Jakub Gabera
Dolní řada zleva: Ondřej Zaňka (MFK NMnM), Jan Šimek, Martin Petras, Jonáš Pšenička (TJ Černíkovice), Tobiáš Ornst, Robert Svoboda - hlavní trenér, Dušan Strejcius - trenér, Patrik Stanovič, Šimon Tichý, Bao Phan Gia, Lukáš Olexik, Michal Mlejnek
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2022/23
Hlavní trenér:
Ing. ROBERT SVOBODA
tel.: +420 774 605 381
e-mail: robertsvob@gmail.com
Asistent trenéra:
DUŠAN STREJCIUS
tel: +420 604 534 980
email: dusan.strejcius@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Začátek sezóny 2024/2025 (U12) - první trénink Háječek 24.7.2024
Letní soustředění U12 - 6. 8. - 10. 8. 2024
Konec trénování U11 16.6.2024
Týdenní plán 25.3. - 31.3.
pondělí - TJ 17:00 - 18:30 (UMT Sever) - (sraz 16:45)
úterý - U21 ČR - Island - Malšovický stadion
středa - TJ 16:30 - 18:00 (UMT Sever) - sraz 16:15
čtvrtek - Volno
pátek - KP SP Háječek (Doplnění u10)
sobota - Volno
neděle - Volno
-------------
Akce: KP SP Háječek
Datum: 29.3. pátek
Sraz: 8:10
Místo: Háječek
-------------
Týdenní plán 1.4. - 7.4.
pondělí - Volno
úterý - Volno
středa - TJ 17:00 - 18:30 (Háječek) - sraz 16:45
čtvrtek - PÚ - OFS Ústí nad Orlicí - 2 týmy 7+1 (v rámci tréninku) - Háječek
pátek - Volno
sobota - FC Slovan Liberec, SK České Budějovice, FK Pardubice
neděle - Volno
-----------------
Akce: Kvarteto FC Slovan Liberec, SK České Budějovice, FK Pardubice
Datum: 6.4. Sobota
Sraz: 13:15
Místo: Háječek
Konec: 16:00
NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:
14.1. - TJ Malšova Lhota MŽ, MFK Nové Město nad Metují MŽ - 10-13h - 7+1
21.1. - Kvarteto - FK Pardubice, Meteor Praha, Lázně Bohdaneč u12 - Ohrazenice UMT
28.1. - PÚ FK Admira Praha 14:00 UMT - 2x7+1 - Stadion FK Admira Praha
Pá 2.2. - Miniliga Juliska Dukla - FK Dukla Praha, Výběr Praha 6, FC Viktoria Plzeň (2 týmy 6+1) - 17:00
11.2. - PÚ - AC Sparta Praha - 11:00 Nafukovačka Strahov
17.2 - Kvarteto MŽ - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, TJ Sokol Černíkovice, TJ Malšova Lhota - Rychnov UMT
19.-25.2. Jarní prázdniny
25.2. PÚ - SK Slavia Praha - 12h-14h UMT Bavlna
3.3. PÚ - MFK Chrudim - 10h - 12h - UMT Bavlna
9.3. PU - FK Pardubice
17.3. PÚ FK Pardubice - UMT PCE Ohrazenice - 16:30 - 19:00
24.3. Kvarteto FK Pardubice, FK Jablonec, FC Slavia Hradec Králové - UMT Malšovický stadion HK - 16:00 - 18:00
26.3. U21 ČR - Island - Malšovický stadion
30.-31.3 - Volný víkend
4.4. PÚ - OFS Ústí nad Orlicí - 2 týmy 7+1 (v rámci tréninku) - Háječek
6.4. - FC Slovan Liberec, SK České Budějovice, FK Pardubice - Háječek - 14h-16h
13.4. - Kvarteto - ŠK Slovan Bratislava, FK Pardubice, SK Slavia Praha - Háječek - 12h - 14h
14.4. - KP SP Háječek (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 9:00 - 12:00
20.4. - PU TJ Malšova Lhota MŽ - Háječek 10:00
28.4. - Triangl - FK Mladá Boleslav, Bohemians Praha - 10:00 - Fotbalová Akademie FK Mladá Boleslav
4.5. - KP SP Háječek (soupeři: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, MFK Nové Město nad Metují) 9:00 - 12:00
St 8.5. - Admira Turnaj 9h-16h
10.-12.5. - Mini Euro Českoněmecká fotbalová škola (5+1 hráčů do nominace)
St 15.5. - PÚ Jaguar Gdansk - Háječek
25.-26.5. - Turnaj Lomnice nad Popelkou
2.6. - KP SP Slavia HK (soupeři: FC Slavia Hradec Králové, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 10:00 - 13:00
8.6.-9.6. DFPM CUP U11 - Dobruška (dvoudenní turnaj)
8.6.-9.6. Planeo Cup - Hlučín
9.6. - KP SP Předměřice (soupeři: TJ Slavoj Předměřice nad Labem, MFK Nové Město nad Metují) 10:00 - 13:00
13.6. Rozlučka Laser game 17-19h
.