Dnešní zápas charakterizovala spousta neproměněných šancí hradecké patnáctky

4:3
2:2

branky: 8´Houdek Kevin, 12' Ludvík Jan, 63' Novák Erik, 65' Novák Erik

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav- Novák Erik (35' Houdek Kevin), Semerák Jakub (35' Slivka Matyáš), Samek Daniel, Houdek Kevin (35' Boniš Tadeáš) - Kruml Lukáš (35' Bednář Marek), Schmoranz Filip, Drašar Daniel (35' Hypšman Daniel), Palma Michal (35' Semerák Jakub) - Ludvík Jan (35' Schober Václav), Bednář Marek (35' Šrejber Matěj)

Ladislav Brož, trenér FC Hradec Králové U15Dostali jsme se rychle do vedení, ve 12. minutě to bylo již 2 : 0, když se trefili Houdek a Ludvík. Další šance jsme nevyužili, naopak jsme soupeři dovolili lacino vyrovnat. Ve druhém poločase jsme dokonce pustili soupeře do vedení, překlopit výsledek na naši stranu jsme dokázali až v posledních 7 minutách. Po celé utkání jsme měli výraznou převahu, naše hra však tentokrát postrádala potřebné parametry, nastřelili jsme dvě břevna, další šance jsme neproměnili, naši hráči postrádali klid při zakončení.