MU, sobota 26. 5. 2018, 10:00

SK Polaban Nymburk

2:10

Česká liga žáků U12.

FC Hradec Králové: Pojede se autobusem z SCM Háječek, sraz v 7:30 v kabině na Háječku, nominace 6x U12 + Halama, Hodas, Zimmermann, Němec, Rychtář

Polaban Nymburk U12 - FC Hradec Králové U11

2:10 (2:2, 0:6, 0:2)

Sestava: Špina - Havrda, Málek, Chaloupek, Novák, Polák, Kijonka, Hodas, Halama, Zimmermann, Němec, Rychtář

Branky (asistence): Polák, Rychtář, Novák, Rychtář, Halama, Halama, Halama (Polák), Zimmermann, Němec, Kijonka

Střely z našeho pohledu: 65:5 (20:2, 27:2, 18:1)

V sobotním dopoledni jsme sehráli zápas žákovské ligy za velmi teplého počasí. Našich pět borců bylo doplněno sedmi posilami z ročníku 2006. V první třetině jsme se hned po hvizdu dostali k míči a ten skoro po celou dobu drželi ve své moci. O čem vypovídají střely na branku, bohužel jsme v první třetině několikrát propadli v obraně, díky čemuž soupeř vstřelil dvě branky. V pauze jsme si vysvětlili co všechno bylo špatně a zarotovali sestavou. Domácí tým jsme vůbec k ničemu nepustili a i díky naší neschopnosti a skvěle chytajícímu golmanovy soupeře jsme dali pouze šest branek. Určitě bych chtěl kluky za tuto třetinu nejvíce pochválit. Všichni chtěli hrát, každý se nabízel, nebál se dovolit a proběhlo i několik krásných výměn, tandemů apod. Do třetí třetiny se šlo za rozhodnutého stavu a byly jsme to opět my kdo byl stále na míči. Bohužel naše produktivita nebyla taková jaká by v takovémto utkání mohla být. Věřím, že si všichni zápas užili. Pochvala patří všem, po dlouhé pauze výborně zachytal Honza Špina a kluky skvěle řídil zezadu.