Na Braníku jsme nezaváhali a připsali si další vítězství

17. 9. 2022   |   wu15
Starší žákyně využily volného víkendu a předehrály 10. kolo ligy s ABC Braník. Roli favoritek hradecké hráčky zvládly a zvítězili 6:2.
10. kolo, sobota 17. 9. 2022, 10:00

ABC Braník fotbal

2:6
0:4

Branky: Jančová 2 (1 z penalty), Kratochvílová 2, Zehetgruberová, Kurfurstová

Havlíčková A. - Typltová, Zákravská, Vyčítalová, Čapková, Bartošová, Hauferová, Stečínská, Jančová, Volhejnová, Zehetgruberová, Kurfurstová, Kratochvílová, Handlová, Doubková, Havlíčková V., Slováková

Radek Musil, trenér: Zápas se odehrál na těžkém terénu a za nevlídného počasí. Od úvodního hvizdu jsme měli herní převahu. Důležitý první gól jsme vstřelili v 9. minutě. Po faulu v pokutovém území na Barču Stečínskou penaltu s přehledem proměnila Nela Jančová. Zápas jsme rozhodli v poslední desetiminutovce první půle, kdy se nám podařilo vsítit tři branky. Po změně stran jsme očekávali, že budeme dominovat na hřišti a skóre poroste. To se úplně nestalo. Sice jsme si vytvořili několik vyložených šancí, ale proměnili jsme pouze dvě. Herně to také nebylo ono. V závěru utkání se nám zranila gólmanka, tak poslední minuty dochytala Péťa Doubková. Jsem rád, že jsme rozhodli utkání již v první půli. Určitě bych si představoval, abychom udrželi tempo a kvalitu po celý zápas. Do dalších duelů je potřeba ještě více se zlepšit v poslední třetině hřiště.